Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSeminarium MODERN TECHNOLOGIES IN STATE SECURITY (Kopenhaga, 15 grudnia 2016 r)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Suchenek | 2016-12-07 10:20:41
nowoczesne technologie, roboty, drony, it

WPHI w Kopenhadze wraz z Ambasadą RP w Kopenhadze, Przemysłowym Instytutem Automatyki i Pomiarów (PIAP) oraz Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych Unii Europejskiej oraz partnerami ze strony duńskiej, tj. Konfederacją Przemysłu Duńskiego (DI), firmami Terma A/S i Sky-Watch A/S oraz DTU i DASTI zapraszają na seminarium, które odbędzie się w Kopenhadze w siedzibie DI w dniu 15 grudnia 2016 roku.

WPHI w Kopenhadze wraz z Ambasadą RP w Kopenhadze, Przemysłowym Instytutem Automatyki i Pomiarów (PIAP) oraz Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych Unii Europejskiej oraz partnerami ze strony duńskiej, tj. Konfederacją Przemysłu Duńskiego (DI), firmami Terma A/S i Sky-Watch A/S oraz DTU i DASTI zapraszają na seminarium, które odbędzie się w Kopenhadze w siedzibie DI w dniu 15 grudnia 2016 roku. Seminarium będzie okazją do promocji polskich osiągnąć, polskiej myśli technologicznej w zakresie robotyki i automatyki, a także ich prezentacji. Głównym celem seminarium jest dalszy rozwój polsko-duńskiej współpracy naukowej oraz wspólna realizacja projektów w ramach unijnych programów Horyzont 2020, ISFB, ISFP.

Zainteresowane udziałem w seminarium polskie firmy, ośrodki naukowo-badawcze, uczelnie itp. prosimy o bezpośredni kontakt z WPHI e-mail: cph6@trade.gov.pl

W załączeniu program seminarium.
Pliki do pobrania

SEMINARinvitation15 December 2016
docx | 95.74 KB
Pobierz