Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolscy producenci materiałów budowlanych podbijają Danię

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Suchenek | 2017-03-31 11:33:59
materiały budowlane, nieruchomości, developerzy,

Polscy producenci materiałów budowlanych i wykończeniowych zaprezentowali swoją ofertę podczas kopenhaskich targów Ejendomsmessen 2017.

Polscy producenci materiałów budowlanych i wykończeniowych zaprezentowali swoją ofertę podczas kopenhaskich targów Ejendomsmessen 2017.

Zorganizowane po raz pierwszy w kopenhaskim centrum konferencyjno-targowym Ejendomsmessen, czyli targi materiałów budowlanych i wykończeniowych spotkały się z dużym zainteresowaniem duńskiej publiczności. Po raz pierwszy w wydarzeniu uczestniczyła także grupa polskich producentów, w tym spółek Opoczno, Cersanit, Jawor-Parkiet, Porta Drzwi i Gerda.

Otwierając polskie stoisko w dniu 29 marca Ambasador Henryka Mościcka-Dendys przypomniała, że „branża budowlana – tak polscy specjaliści, jak i marki są od lat doskonale rozpoznawalne za granicą i cieszą się wysoką oceną. Mam nadzieję, że również w Danii w najbliższych latach pojawi się jeszcze więcej materiałów budowlanych i wykończeniowych ‘Made in Poland’. Życzę Państwu sukcesów i owocnych rozmów z partnerami”.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Budowa antresoli

Zajmujemy się budową i konstrukcją Antresoli Realizujemy różne projekty i aranżacje .Antresole n...
Polska - Piaseczno 2021-03-06 Dodał: Paweł Oleba Budownictwo Zobacz ofertę

sprzedaż fotowoltaiki

SOLAR Free Energy specjalizuje się w nowoczesnych systemach solarnych - od projektu, po montaż i ...
Polska - Warszawa 2021-02-12 Dodał: Karol Wójcik Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne Zobacz ofertę

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert