Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie na Week of Health and INNovation

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Łukasz Szymaszek | 2018-08-28 10:45:20
health, technology, startup, healthtech, ochrona zdrowia


Zagraniczne Biuro Handlowe w Kopenhadze zaprasza do udziału w targach Week of Health and INNovation w dn. 9-11 października. Biuro zapewnia pokrycie kosztów udziału w konferencji, zorganizuje też stoisko PAIH do wspólnego wykorzystania przez firmy.
 

W taragch WHINN - Week of Health and INNovation uczestniczą innowacyjne firmy health tech oraz przedstawiciele gmin, szpitali duńskich i innych partnerów. To doskonała szansa na zaprezentowanie swoich osiągnięć na stoisku zorganizowanym przez Biuro PAIH w Kopenhadze oraz mnóstwo okazji do networkingu z użytkownikami technologii medycznych, klinicystami oraz osobami odpowiadającymi za decyzje zakupowe.

Głównymi tematami na WHINN 2018 są:

  • mHealth
  • Thought Leadership
  • Integrated Care

Startupy mają szansę zakwalifikować się do konkursu WHINN Pitch Fire. Do kontaktu zaprasza Björn Gudmundsson: bsgb@rsyd.dk

Koszty po stronie firm: przeloty, zakwaterowania, transport lokalny i wyżywienie. ZBH Kopenhaga zapewnia pokrycie kosztów udziału w konferencji, zorganizuje też stoisko PAIH do wspólnego wykorzystania przez firmy.

 

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z kierownikiem biura: lukasz.szymaszek@paih.gov.pl.