Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuREKRUTACJA FIRM: Misja gospodarcza polskich firm z branży kosmetycznej do Danii

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-01-17 10:26:23
misja gospodarcza, kopenhaga, dania, beauty19, targi kosmetyczne, branża kosmetyczna, kosmetyki, zagraniczne biuro handlowe w danii, zbh kopenhaga, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2019, misja gospodarcza polskich firm z branży kosmetycznej do danii

Zapraszamy do udziału w targach kosmetycznych BEAUTY19 w Kopenhadze w dniach 2-3 marca 2019 r. Impreza organizowana jest przez Duńskie Towarzystwo Kosmetologii i ma na celu prezentację najnowszych trendów w sektorze urody: pielęgnacji skóry, kosmetykach kolorowych oraz produktach wellness.

Biuro Handlowe PAIH w Kopenhadze organizuje misję polskich firm kosmetycznych. Na wspólnym stoisku wystawienniczym o powierzchni 27 m2, pod egidą Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, zaprezentujemy innowacyjne, naturalne polskie kosmetyki.

 

Firmy chętne do udziału prosimy o zgłaszanie się drogą mailową pod adres lukasz.szymaszek@paih.gov.pl do dnia 27 stycznia 2019 r.

 

Warunki uczestnictwa:

  • Wystawcą może zostać firma zarejestrowana w Polsce, będąca producentem kosmetyków do pielęgnacji ciała, kosmetyków kolorowych lub kosmetyków wellness.
  • Preferowanym uczestnikiem targów są firmy oferujące produkty ekologiczne oraz gotowe do ekspansji zagranicznej (etykiety i materiały reklamowe w języku angielskim, uprzednie działania na rzecz ekspansji zagranicznej).
  • Przeloty oraz zakwaterowanie w Danii samodzielnie opłacają zakwalifikowani uczestnicy misji gospodarczej.

 

W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących informacji:

  1. Ile i jakie produkty planują Państwo wystawić (maksymalnie 10 produktów). Prosimy o krótki opis każdego produktu lub podanie linków do strony, gdzie taki opis się znajduje.
  2. Czy posiadają Państwo certyfikaty ekologiczne?
  3. Czy brali już Państwo udział w targach zagranicznych? Jeśli tak, prosimy o podanie w jakich krajach. Jaki był odzew na/po targach zagranicznych?
  4. Czy Państwa produkty mają etykiety w języku angielskim lub duńskim? Czy mają już Państwo gotowe lub planują przygotowanie materiałów reklamowych w jednym z tym języków?
  5. Imiona, nazwiska i stanowiska maksymalnie dwóch osób z Państwa firmy, które będą reprezentować Państwa firmę na stoisku przez cały czas trwania targów.
  6. Czy mają Państwo możliwość/chęć przetransportować na targi własne moduły wystawiennicze/witryny/stojaki etc.? Po uzyskaniu wszystkich zgłoszeń ocenimy, czy możliwe jest skorzystanie z Państwa własnych modułów ekspozycyjnych. Należy wziąć pod uwagę, że do dyspozycji wszystkich firm mamy 27 m2.
  7. Prosimy o przesłanie do dnia 4 lutego logotypów Państwa firm w wysokiej rozdzielczości z przeznaczeniem do druku na ściance stoiska i w celach promocji wydarzenia.
Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Adhesive tapes with print

We produce packaging tapes with print in wholesale and retail quantities (from 72 rolls).
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Farby i lakiery, Pestycydy, Wyroby chemiczne w formach podstawowych, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Poligraficzne Zobacz ofertę

Pomiar chropowatości powierzchni

Wykonujemy pomiary chropowatości powierzchni metodą stykową. Pomiar parametru jakim jest chropowa...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny i urządzenia, Produkcja i przetwórstwo metali, Biotechnologia, Przemysł farmaceutyczny Zobacz ofertę

SZKOLENIA Dobra Praktyka Laboratoryjna

Szkolenia z zakresu Dobrej Praktyki Laboratoryjnej podlegają okresowej aktualizacji, tak aby odzw...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Doradztwo/consulting/edukacja, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert