Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuStrona internetowa dla podwykonawców tunelu Fehmarnbelt

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marek Kubel-Grabau | 2015-10-08 16:36:44
analizy rynkowe

Firmy, które chcą być podwykonawcami przy budowie tunelu pod cieśniną Fehmarn mogą bez żadnych opłat zaprezentować swoje przedsiębiorstwa i przedstawić swoje oferty na specjalnie w tym celu otworzonej przez Femern A/S stronie internetowej

Firmy, które chcą być podwykonawcami przy budowie tunelu pod cieśniną Fehmarn mogą bez żadnych opłat zaprezentować swoje przedsiębiorstwa i przedstawić swoje oferty na specjalnie w tym celu otworzonej przez Femern A/S nowej stronie internetowej - www.markedsportal.femern.com. Strona funkcjonuje jako „miejsce sprzedaży” i umożliwia szybki oraz skuteczny kontakt pomiędzy głównymi wykonawcami i podwykonawcami.

Dziewięć międzynarodowych konsorcjów jest w trakcie przygotowywania ofert na budowę tunelu i poszukiwania podwykonawców. Szacuje się, że kontrakty na budowę tunelu będą miały ogólną wartość około 30 mld DKK, z czego jedna trzecia może być przekazana w postaci umów o podwykonawstwo.

W marcu br. odbyły się spotkania informacyjne na terenie Danii z przedsiębiorcami, którzy chcą być podwykonawcami przy budowie tunelu.  Od 5-8 maja 2014 roku Femern A/S and Femern Belt Development we współpracy z partnerami niemieckimi zorganizuje cztery podobne spotkania w północnej części Niemiec.